Co Państwu oferujemy?

Restauracja Rybna jest miejscem niezwykłym na kulinarnej mapie Opolszczyzny. Położona na północnym brzegu Jeziora Dużego przenosi swoich gości na wyżyny kulinarnych rybnych smaków. Powodem do dumy jest fakt, że ryby, stanowiące podstawę naszych dań,  są zawsze świeże.

Nasza restauracja należy do Lokalnej Grupy Rybackiej „Opolszczyzna”,  dlatego w menu znajdziecie Państwo ryby takie jak: sandacz, pstrąg, karp...czasem też sum, szczupak czy okoń, pochodzące z łowisk w gminie Ozimek, Pokój i Turawa.

Tu wielu gości odkrywa niepowtarzalny smak ryb, które do tej pory były często niedoceniane w kuchni polskiej. Dziś już nikogo nie trzeba przekonywać do wartości odżywczych ryb. Ryby są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Mają mnóstwo zalet: pomagają dbać o serce, wzmacniają odporność, a także… odchudzają. Podane u nas zyskują jeszcze na swej wartości. Mamy do zaoferowania potrawy, które na długo pozostają w pamięci „smakowej” :)
W naszym menu znajdziecie ostrą zupę rybną, sandacza w różnych podaniach (w warzywach, po turawsku) pierogi z karpiem, czy z serem i wędzonym pstrągiem oraz wiele innych niebanalnych dań głównych i przekąsek.
  Dopełnieniem posiłków jest bogate menu herbat Dilmah w wersji letniej i zimowej oraz kawa Segafredo.

Smakoszy słodkości zapraszamy również do skosztowania naszych ciast i deserów. Wypieki powstają na miejscu, bez użycia ulepszaczy i konserwantów, dzięki czemu są zawsze świeże i smaczne.
Obiad z widokiem na jezioro? Podaruj sobie tę przyjemność.
Przyjdź, zaproś przyjaciół  i znajomych!

RYBY TO NASZA SPECJANOŚĆ!

Restauracja Rybna zapachem świeżo smażonej rybki zaprasza przez cały rok!

Z pasji do jedzenia ryb...

Niezmiernie miło nam gościć Państwa w naszej  Restauracji. W miejscu wyjątkowym, w samym sercu Jezior Turawskich z pięknym widokiem na Jezioro Duże. W naszej kuchni wykorzystujemy surowce najwyższej jakości i świeżości! Nie stosujemy konserwantów.

Nasze potrawy - w prostych formach, sprawiają,

że RYBY można polubić.

ZAPRASZAM i życzę  SMACZNEGO!

Bogusław Luboń

Aktualnie w Restauracji Rybnej

Sprawdzaj na bieżąco co się u nas dzieje

Polsko Czeski konkurs kulinarny 2 miejsce

Polsko Czeski konkurs kulinarny 2 miejsce

W sobotę 14.11.2015r w Niemodlinie odbyło się kolejne święto karpia, Któremu towarzyszył konkurs kulinarny na potrawy z ryb. Braliśmy udział....i...

24.11.2015
Czasami warto się zatrzymać i znaleźć czas na herbatę

Czasami warto się zatrzymać i znaleźć czas na herbatę

Podobno herbatę pije się, by uciszyć zgiełk świata... I rzeczywiście kojarzy się ona ze zwolnieniem tempa, odprężeniem. Na przykład Japończycy...

16.11.2015
II miejsce w konkursie kulinarnym

II miejsce w konkursie kulinarnym

Milo jest nam poinformować naszych klientów, iż nasza restauracja, podczas V Wojewódzkiego Święta Karpia Opolskiego w konkursie pt "Opolski Karp na...

30.10.2015

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!