Realizujemy projekt w ramach Programu Operacyjnego RYBY
z uzyskanym wsparciem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.

Umowa o dofinansowanie NR.00026-6523.2-SW0810030/18
"Rozwój oferty gastronomicznej Restauracji Rybna w Turawie przez wdrożenie elektronicznego systemu obsługi klienta oraz uruchomienie pływającej platformy restauracyjnej".

W danym czasie możliwa jest dostawa zamówień do domów klienta.

Z racji tego że lokal znajduje się poza miastem ,przyjmujemy zamówienia powyżej 100zł. Zamówienia można składać do god 11.00 ,dowóz po god 14.00

Zamówienia proszę składać po nr tel 692802080

Co Państwu oferujemy?

Restauracja Rybna jest miejscem niezwykłym na kulinarnej mapie Opolszczyzny. Położona na północnym brzegu Jeziora Dużego przenosi swoich gości na wyżyny kulinarnych rybnych smaków. Powodem do dumy jest fakt, że ryby, stanowiące podstawę naszych dań,  są zawsze świeże.

Nasza restauracja należy do Lokalnej Grupy Rybackiej „Opolszczyzna”,  dlatego w menu znajdziecie Państwo ryby takie jak: sandacz, pstrąg, karp...czasem też sum, szczupak czy okoń, pochodzące z łowisk w gminie Ozimek, Pokój i Turawa.

Tu wielu gości odkrywa niepowtarzalny smak ryb, które do tej pory były często niedoceniane w kuchni polskiej. Dziś już nikogo nie trzeba przekonywać do wartości odżywczych ryb. Ryby są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Mają mnóstwo zalet: pomagają dbać o serce, wzmacniają odporność, a także… odchudzają. Podane u nas zyskują jeszcze na swej wartości. Mamy do zaoferowania potrawy, które na długo pozostają w pamięci „smakowej” :)
W naszym menu znajdziecie ostrą zupę rybną, sandacza w różnych podaniach (w warzywach, po turawsku) pierogi z karpiem, czy z serem i wędzonym pstrągiem oraz wiele innych niebanalnych dań głównych i przekąsek.
  Dopełnieniem posiłków jest bogate menu herbat Dilmah w wersji letniej i zimowej oraz kawa Segafredo.

Smakoszy słodkości zapraszamy również do skosztowania naszych ciast i deserów. Wypieki powstają na miejscu, bez użycia ulepszaczy i konserwantów, dzięki czemu są zawsze świeże i smaczne.
Obiad z widokiem na jezioro? Podaruj sobie tę przyjemność.
Przyjdź, zaproś przyjaciół  i znajomych!

RYBY TO NASZA SPECJANOŚĆ!

Restauracja Rybna zapachem świeżo smażonej rybki zaprasza przez cały rok!

Z pasji do jedzenia ryb...

Niezmiernie miło nam gościć Państwa w naszej  Restauracji. W miejscu wyjątkowym, w samym sercu Jezior Turawskich z pięknym widokiem na Jezioro Duże. W naszej kuchni wykorzystujemy surowce najwyższej jakości i świeżości! Nie stosujemy konserwantów.

Nasze potrawy - w prostych formach, sprawiają,

że RYBY można polubić.

ZAPRASZAM i życzę  SMACZNEGO!

Bogusław Luboń

Aktualnie w Restauracji Rybnej

Sprawdzaj na bieżąco co się u nas dzieje

Informacja o wyborze wykonawcy

Informacja o wyborze wykonawcy

Informacja o wyborze wykonawcy Plik do pobrania - Informacja o wyborze wykonawcy ...

11.04.2019
Wyniki wyboru wykonawcy usługi KDS i POS

Wyniki wyboru wykonawcy usługi KDS i POS

zakup produktów w ramach systemów informatycznych KDS i POS oraz związanych z obsługą klienta restauracyjnego pagerów z bazą, usługę ich montażu w...

21.03.2019
Zapytanie ofertowe nr. 2

Zapytanie ofertowe nr. 2

Pliki do pobrania zapytanie ofertowe załacznik - 1 - formularz_oferty załacznik - 2 - oświadczenie o braku powiązań kapitałowych ...

18.03.2019

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!